Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na atrakcje i zwiedzanie Barcelony

Witamy na stronie BarcelonaBilety.pl! Oferujemy bilety do najciekawszych atrakcji, wycieczki z przewodnikiem i nie tylko! Podziwiaj Barcelonę Gaudiego, w tym takie miejsca, jak Sagrada Familia, Park Güell oraz Casa Batló! Zachwyć się pięknem miasteczka Poble Espanyol oraz udaj się na pokazy flamenco. Możesz również wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem do słynnego stadionu Camp Nou, należącego do legendarnego klubu FC Barcelona. Wybierz najciekawszą dla siebie ofertę i ruszaj w podróż do wspaniałej Barcelony!

  • Ponad 3,5 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Stadion Camp Nou: FC Barcelona i muzeum

4.5 (100)
Od 145 PLN

Odwiedź Camp Nou, legendarną siedzibę FC Barcelona! Rezerwując bilet online, unikniesz stania w długich kolejkach do kas biletowych i będziesz mieć więcej czasu na zwiedzanie stadionu i muzeum FC Barcelony. Istnieje możliwość wypożyczenia audioprzewodnika, dzięki któremu dowiesz się więcej o obiekcie, a także poznasz interesujące fakty na temat słynnej drużyny piłkarskiej.

Ważne informacje

- Zobacz stadion Camp Nou, należący do FC Barcelony
- Odwiedź muzeum legendarnej drużyny piłkarskiej
- Uniknij stania w długich kolejkach do kas biletowych
- Zwiedzaj z audioprzewodnikiem (5€)

Czego mogę się spodziewać?

Odwiedź Camp Nou - siedzibę FC Barcelona
Oferujemy wycieczkę bez przewodnika, podczas której będziesz mógł swobodnie zwiedzać stadion we własnym tempie. Zobacz te części stadionu, które zazwyczaj nie są pokazywane w telewizji, takie jak szatnia i pokój prasowy. Poczuj magię sportu!

Po zwiedzeniu stadionu udasz się do muzeum FC Barcelony, ​​gdzie znajdują się liczne trofea, jakie Barcelona zdobyła w trakcie całego swojego istnienia.

Następnie będziesz mógł odwiedzić oficjalny sklep, w którym kupisz wszelkiego rodzaju pamiątki, szaliki czy też koszulkę FC Barcelona z własnym imieniem lub imieniem ulubionego piłkarza na odwrocie!

Pamiętaj, aby odebrać oryginalne bilety wstępu w biurze naszych agentów w centrum Barcelony. Dzięki temu unikniesz stania w długich kolejkach do kas biletowych i udasz się prosto na Camp Nou.

Co należy zrobić?

Jak mogę zarezerwować bilety?
Wkrótce po dokonaniu rezerwacji wyślemy Ci Twój bilet na maila. Wydrukuj go i weź ze sobą do Barcelony.

Jak to działa?
Po dotarciu do Barcelony należy udać się do biura naszego lokalnego agenta, Travel Connection Spain, celem odebrania oryginalnych biletów wstępu. Informacja na temat adresu i godzin otwarcia biura znajduje się na Twoim bilecie elektronicznym.

Pamiętaj, że nie ma możliwości odbioru biletów w sobotę i niedzielę.

Jak długo jest ważny mój bilet?
Zakupiony bilet jest ważny przez cały rok od wybranej przez Ciebie daty.

Czy są dostępne audioprzewodniki?
Tak, na miejscu dostępne są audioprzewodniki w cenie 5€.

Uwaga!

- W trakcie meczów stadion Camp Nou jest zamknięty. Muzeum będzie otwarte w dni, w których odbywają się mecze, ale będzie zamykane na trzy godziny przed ich rozpoczęciem i ponownie otwierane półtorej godziny przed pierwszym gwizdkiem (w tym czasie punkt widokowy na stadion będą zamknięty ze względu na mecz).

Kategorie biletów

Czy są dostępne bilety dla dzieci?
Oferujemy bilety dla dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Dzieci poniżej 6. roku życia zwiedzają bezpłatnie w towarzystwie płacącego dorosłego.

Godziny otwarcia

Odbierz swoje bilety w biurze Travel Connection w następujących godzinach: Od poniedziałku do piątku: 9:30 - 13:30 i 15:00 - 18:00. Sobota i niedziela: nieczynne Godziny otwarcia Camp Nou: Od poniedziałku do soboty: 10:00 - 17:30. Niedziela i święta: 10:00 - 13:30. Dni, w których odbywają się mecze: zamknięte Zamknięte z powodu świąt państwowych: 5 czerwca 11, 24 i 25 września 12 października 1 listopada 6, 8, 24, 25, 26 grudnia

Bestseller

Natychmiastowe potwierdzenie

Wydrukuj bilet

Oszczędzaj czas - omiń kolejkę

Wskazówki

Stadion Camp Nou: FC Barcelona i muzeum

Adres
Carrer Bruc 39, 08010 Barcelona

×

Obsługa klienta

22 397 91 68 22 397 91 68

Czy potrzebujesz pomocy? Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.