Szukaj

Zadowoleni klienci

Działalność charytatywna

Ticmate
Bilety na wycieczki i atrakcje na całym świecie
Jesteśmy obecni w 130 krajach na 6 kontynentach

Informacje o BarcelonaBilety.pl

Barcelonabilety.pl to serwis, który należy do szwedzkiej firmy z siedzibą w Szwecji, Kopenhadze, Barcelonie i telefonicznym centrum obsługi klienta w Londynie. Misją www.BarcelonaBilety.pl jest dostarczanie biletów na atrakcje turystyczne, pokazy flamenco, zwiedzanie zabytków oraz degustowanie nowych potraw w Barcelonie, a wszystko to bez zbędnych zawiłości. Dzięki naszym kontaktom zawsze oferujemy klientom konkurencyjne ceny nawet na te bilety, które w Barcelonie już dawno zostały wyprzedane. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Twój pobyt w Barcelonie w niczym nie odbiegał od Twoich marzeń.

Ideał biznesu, za którym stoi pasja i zainteresowanie.

Osoba stojąca za BarcelonaBilety.pl, Marcus Moeschlin, charakteryzuje się prawdziwą pasją do piłki nożnej, musicali, koncertów, atrakcji turystycznych oraz różnego rodzaju rozrywek. Już jako 18-latek organizował wycieczki na rockowe koncerty na terenie Szwecji. Zawodowo zawsze był skoncentrowany na oferowaniu fantastycznych atrakcji i miedzynarodowych doświadczeń w konkurencyjnych cenach, i to już za czasów, kiedy był właścicielem Box Office w Szwecji. Marcus jest także jednym z garstki pionierów w branży rozrywkowej, gdyż w 1990 r przyczynił się do stworzenia Global Tickets, wyjątkowego portalu, na którym 22 kraje prezentowały swoje atrakcje turystyczne i sprzedawały pomiędzy sobą bilety drogą elektroniczną. W tym czasie, a był to 1990 r., konkurencyjne firmy w dalszym ciągu używały jedynie faksów i telefonów w celu rezerwacji biletów. Dwa lata później, w 1992 r. za tą pionierską metodę sprzedaży Global Tickets otrzymał nagrodę „The Queen’s Award” za najlepsze rozwiązanie eksportowe.

W skrócie, za stroną internetową BarcelonaBilety.pl stoi wiele lat doświadczeń, siedziby w Szwecji, Danii i telefoniczne centrum obsługi klienta w Londynie i Kopenhadze, co sprawia, że BarcelonaBilety.pl jest lokalną firmę z globalną siecią kontaktów i ambicjami.

BarcelonaBilety.pl należy do firmy Ticmate.

Główna firma Marcus’a Moeschlin Ticmate istnieje od 2006 r. i od początku działalności z każdym rokiem notuje coraz lepsze wyniki. Wizją Ticmate jest bycie liderem w Europie w dostarczaniu biletów na wszelkiego rodzaju międzynarodowe wydarzenia i wycieczki. Jako część wspomnianej strategii, Ticmate stworzył MusicaleLondyn.pl, stronę oferującą bilety na musicale. Obecnie MusicaleLondyn.pl istnieje w dziesięciu różnych językach w ponad dziesięciu krajach London-Musical-Ticket.com Przyszłością BarcelonaBilety.pl jest obecność w ponad 15 językach i dotarcie do klientów w ponad 40 krajach. Na przełomie lat 2009/2010 Ticmate stworzył także stronę internetową z biletami na mecze piłkarskie w HiszpaniPilkaBarcelona.pl, PilkaMadryt.pl a także w Londynie: Pilkalondyn.pl W 2010 r. powstały kolejne strony internetowe stworzone przez Ticmate, LondonTickets.pl , ParyzBilety.pl, oraz NowyJorkBilety.pl, strony podobne do BarcelonaBilety.pl. Dyrektorami stron są VD Marcus MoeschlinOle Oftedal, i Jan Friedman. Zarówno Oftedal jak i Friedman posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmami i zajmowali podobne stanowiska w branży turystycznej, mediach i w handlu.