Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

  • Płać w PLN

  • Ponad 3,5 mln sprzedanych biletów

Podobne wydarzenia

Podobne kategorie

Sagrada Familia: wstęp bez kolejki, przewodnik i wieże

4.6 (22)
Od 342 PLN

Omiń kolejkę do wyjątkowej świątyni Gaudiego, Sagrada Familia. Udaj się na wieże, skąd można podziwiać wspaniały widok na Barcelonę. Bilet zawiera zwiedzanie kościoła z przewodnikiem i możliwość podziwiania fantastycznych wnętrz budynku oraz wstęp do muzeum.

Ważne informacje

- Omiń kolejkę do bazyliki Sagrada Familia
- Wejdź na jedną z dwóch wież
- Wybierz się na 2-godzinną wycieczkę z przewodnikiem
- Odwiedź tutejsze muzeum
- Podziwiaj widoki na Barcelonę
- Podziwiaj fasady oraz wnętrza zaprojektowane przez Gaudiego

Czego mogę się spodziewać?

Mówią, że nie należy oceniać książki po okładce. To samo dotyczy budynków, w szczególności świątyni Sagrada Familia. Trudno jednak znaleźć budynek, który by dorównywał słynnemu kościołowi pod względem  oryginalności oraz piękna wnętrz. Jeżeli zewnętrzna część bazyliki Cię nie zachwyci, poczekaj, aż wejdziesz do środka!

Sagrada Familia znajduje się w centrum Barcelony. Rokrocznie odwiedzają ją miliony turystów, chłoniących każdy jej szczegół architektoniczny oraz odniesienia religijne. Prace nad budową świątyni rozpoczęły się w 1882 r.

Pod koniec 1883 r. Gaudí otrzymał zlecenie na kontynuację prac. Wykonywał je aż do swojej śmierci w 1926 r. Od tego czasu różni architekci kontynuują prace, posiłkując się pierwotnym projektem, jednak kościół jest wciąż niedokończony.

W trakcie wycieczki miejscowy przewodnik odkryje przed Tobą wszystkie tajemnice bazyliki Sagrada Familia. Dowiesz się, dlaczego ten kościół jest tak sławny i dlaczego w jego projekcie znajdują rośliny, zwierzęta i symbole znane z astrologii. Poznasz też fakty na temat Gaudiego i jego idei, które znalazły odzwierciedlenie w tym arcydziele architektury.

Na koniec wycieczki udasz się na jedną z niesamowitych wież, zwaną również wieżą Narodzenia, z której roztacza się widok na morze na wschód od Barcelony. Możesz też wybrać się na wieżę Męki Pańskiej i podziwiać piękno centrum miasta. Nie spiesz się – stań na samym szczycie i podziwiaj widok, którego jeszcze długo nie zapomnisz.

Jak to działa?

Bilety są wystawiane z imieniem i nazwiskiem, numerem rezerwacji i godziną wstępu. Dlatego też zanim otrzymasz swój bilet elektroniczny mailem, może upłynąć do 2 godzin. Wydrukuj swój bilet i zabierz go ze sobą do bazyliki Sagrada Família. Akceptowane są również bilety na urządzeniach mobilnych.

Jak to działa?
Spotkaj się z przewodnikiem w miejscu zbiórki. Stamtąd udasz pieszo do świątyni Sagrada Família, gdzie rozpocznie się Twoja wycieczka.

W jaki sposób mogę dostać się na wieże?
Elewacje nie są połączone i mają niezależne wejścia. Aby dostać się na wieże, należy skorzystać z wind (przy każdej fasadzie znajduje się jedna winda).

W zależności od dostępności, możesz udać się do jednej z dwóch wież (wieża Męki Pańskiej lub wieża Bożego Narodzenia).

Ze względów bezpieczeństwa na wieżach niedozwolone jest korzystanie z wózków inwalidzkich i wózków dziecięcych. Osoby z trudnościami w poruszaniu się, kobiety w ciąży, osoby cierpiące na zawroty głowy, anemię, klaustrofobię, problemy z sercem, problemy z oddychaniem itp. nie mają możliwości wstępu na wieże.

Ważne informacje

- Niekiedy zdarza się, że część bazyliki jest zamykana. Nie jest to podstawą do zniżki ani zwrotu pieniędzy za bilet.
- Obowiązuje dress-code. Zabronione są bezrękawniki, koszulki bez ramiączek, krótkie spodenki i sandały.
- Sprawdź, czy masz przy sobie ważny dowód osobisty.
- Torby i plecaki muszą być pozostawione w szafkach.
- Ze względów bezpieczeństwa, w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (silny wiatr lub deszcz) windy do wież mogą być zamknięte.

Kategorie biletów

Dla dorosłych (12+)
Dla dzieci (6-11)

Co nie jest zawarte w cenie?

- Audioprzewodnik

Zarezerwuj

wt, 14 maj 2024

Natychmiastowe potwierdzenie

Akceptowane bilety elektroniczne

Zaoszczędź czas – pomiń kolejkę

Przewodnik na żywo

Czas trwania: 2 godziny

Co jest zawarte w cenie?

- Wstęp bez kolejki do bazyliki Sagrada Familia
- Wycieczka z przewodnikiem
- Dostęp do wież

Wskazówki

Sagrada Familia: wstęp bez kolejki, przewodnik i wieże

Adres
Quiosc Bar Carrer de la Marina 08013, Barcelona

×

Pomoc w języku angielskim

22 397 91 68 22 397 91 68

Potrzebujesz pomocy z rezerwacją? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.