Szukaj

Dlaczego warto kupować u nas?

Bilety na atrakcje i zwiedzanie Barcelony

Witamy na stronie BarcelonaBilety.pl! Oferujemy bilety do najciekawszych atrakcji, wycieczki z przewodnikiem i nie tylko! Podziwiaj Barcelonę Gaudiego, w tym takie miejsca, jak Sagrada Familia, Park Güell oraz Casa Batló! Zachwyć się pięknem miasteczka Poble Espanyol oraz udaj się na pokazy flamenco. Możesz również wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem do słynnego stadionu Camp Nou, należącego do legendarnego klubu FC Barcelona. Wybierz najciekawszą dla siebie ofertę i ruszaj w podróż do wspaniałej Barcelony!

  • Ponad 3,4 milionów sprzedanych biletów

    4000+ ofert w 30 krajach

  • Systemy płatności bezpieczne w 100%

    Możesz czuć się w 100% bezpiecznie podczas zakupów na naszej stronie

  • Płać w PLN

    Płać w PLN bez ukrytych kosztów

Zadowoleni klienci

Podobne kategorie

Sagrada Familia

Sagrada Familia to słynna świątynia, znajdująca się w sercu Barcelony. Stanowi ona jeden z najbardziej uniwersalnych symboli miasta i całego kraju. Każdego roku odwiedzają ją miliony turystów, zaś wielu badaczy analizuje jej budowę i znajdujące się na niej elementy, nawiązujące do religii. Budowa tej niezwykłej bazyliki rozpoczęła się w 1882 roku.

Działalność charytatywna

Sagrada Familia

W trakcie pobytu w Barcelonie należy zobaczyć słynną perłę architektury autorstwa Gaudiego, bazylikę Sagrada Familia. Oferujemy bilety na wycieczki z przewodnikiem lub bilety priorytetowego wstępu, dzięki którym ominiesz kolejki. Sagrada Familia to wciąż niedokończone arcydzieło Gaudiego i jedna z najczęściej odwiedzanych świątyń na świecie.

Sortuj według
Wynik wyszukiwania: 1 - 8 (8)